м. Бровари, вул. Броварської сотні,
3 (колишня Чкалова)
Алюмінієві вікна
Головна   /   Алюмінієві вікна /   Фасадні алюмінієві вікна

Фасадні алюмінієві вікна


Фасадні алюмінієві вікнаТОВ «АЛЮМАКС-ПРОФІ» пропонує великий вибір якісних алюмінієвих вікон для фасадів. Мала вага алюмінієвих профілів дозволяє створювати великі за площею фасадні конструкції, що займають одну або кілька стін будівлі. Такі варіанти скління активно застосовуються в офісних та торгових центрах, кафе та ресторанах. а останні роки часто використовуються у будівництві приватних будинків.

Особливості та види фасадного скління

Для скління фасадів важлива легкість, міцність і надійність використовуваних конструкцій. При мінімальній товщині профілю вони повинні витримувати вагу масивних склопакетів, переносити снігові та вітрові навантаження. Всім цим параметрам відповідають алюмінієві профільні системи.

ТОВ «АЛЮМАКС-ПРОФІ» виготовляє фасадні системи скління різних типів:
        прямі;

        радіусні;

        похилі;

        ламані;

        похилі;

        покрівельні;

        пірамідальні.

Фасадні вікна можна купити в різному кольорі. Захисно-декоративні полімерні плівки дозволяють надати профілю практично будь-який колір та фактуру, а також забезпечити додатковий захист від атмосферних явищ та механічних пошкоджень. Опціонально фасадні вікна можна тонувати або прикрасити вітражами, протяжками, розкладками та ін.

Залежно від потреб конкретного об'єкта теплозбереження можна підібрати теплі або холодні вікна. Перший варіант дорожчий, але дозволяє підвищити енергоефективність будівлі, не впускаючи в приміщення холод. Холодні вікна дешевші і легші, але не здатні забезпечити високий рівень теплоізоляції.

Замовляйте безкоштовно виїзд нашого замірника в Броварах, і він оперативно складе для вас проект, допоможе підібрати відповідний варіант скління та розрахує його вартість.