м. Бровари, вул. Броварської сотні,
3 (колишня Чкалова)
Розсувні системи

Засклення веранди та тераси заміського будинку або котеджуЗасклення терас, веранд у Києві та області. Ціни від виробника. Безкоштовний замір. Доставка та монтаж. Гарантія якості. Телефонуйте та замовляйте!

Ідеальна веранда
  • Облаштуйте на веранді або терасі місце, де ви зможете проводити час не лише влітку, а й коли дощ чи холодно. Закрийте свою веранду! Захист від опадів
  • Можна буде перебувати на терасі у зливу та у вітряну погоду
  • Колір ваших вікон на веранді можна підібрати під дизайн основної будівлі
  • Більший простір у вашому будинку ніколи не буде зайвим


Засклення веранди або тераси будинку

Щоб вибрати скління, з'ясуємо, до якого виду належить саме ваша веранда. Навіщо це потрібно? Тераси бувають різних видів, відповідно, у кожного свій функціонал та застосування. Залежно від цих характеристик вибирається конструкція, профіль, склопакет та інше.

Вбудована

Вбудована в будинок або котедж є частина будинку. Вона знаходиться на загальному фундаменті з будинком, дах якого також розташований над прибудовою.

Вбудована тераса часто буває відкритою і виникає бажання закрити простір від зовнішнього оточення і облаштувати під власні потреби. Навіть якщо приміщення засклено, іноді вікна доводиться міняти, що теж дає привід задуматися над новим склом.

Врахуємо ваші побажання і зробимо затишну кімнату для відпочинку!


Прибудована

Якщо на ділянці немає веранди, її можна влаштувати. Встановлюється на власному фундаменті, але за умови, що є доступ із дому. У веранди та будинку має бути спільна стіна.

Ви отримаєте повноцінну кімнату, в якій можна розташувати меблі або будь-яке інше начиння. Засклення буває різного типу. Визначте собі, у який час року і як плануєте використовувати веранду, а ми підберемо ідеальний варіант скління.

Варіанти скління веранди

Розсувне

При виборі скління зверніть увагу на методи відкривання вікон. Власникам невеликих та витягнутих терас варто подумати про засклення розсувними вікнами. Розсувне скління тераси дозволить не займати простір відкритими рамами, що особливо важливо на сонячному боці. У спекотні дні ви завжди зможете тримати вікна відчиненими, візуально навіть не помічаючи цього.

Алюмінієве скління - холодне

Для літніх веранд найкраще зупинитися на холодному склінні. Це один із найпоширеніших способів скління, який ідеально підійде для неутеплених приміщень. Алюмінієве скління веранди відрізняється високою міцністю та легкістю конструкції. Використання алюмінієвого профілю дозволяє встановити вікна великих розмірів та будь-якої форми. До того ж, це один із найдешевших способів скління.

Застосування
Літні прибудови, кухні Неопалювані приміщення Тамбури Мангальні зони


Тепле скління

Зимове скління веранди та тераси служить для створення повноцінного теплого приміщення. Замовляти тепле скління доцільно лише якщо приміщення утеплено та опалюється.

Застосування
Теплі прибудови до будинку теплі тераси та лоджії,  басейни, теплі альтанки

Розсувна система Profilco PR 35 (с. Гора)
Розсувна система Profilco PR 35 (с. Гора)
Розсувна система Profilco PR 26 (c. Гнідин)
Розсувна система Profilco PR 26 (c. Гнідин)
Розсувна система Profilco PR 26 (м. Бориспіль)
Розсувна система Profilco PR 26 (м. Бровари)

Залишити відгук

   
Відгуків ще немає. Ваш відгук буде першим. :)