м. Бровари, вул. Броварської сотні,
3 (колишня Чкалова)
Засклення тераси

Скління тераси або альтанки - ефективний спосіб зробити своє «гніздечко» ще затишніше та комфортніше. Компанія «АЛЮМАКС-ПРОФІ» надає широкий спектр послуг у цій сфері, виконуючи свою роботу якісно та своєчасно. Фахівці здійснюють скління альтанок, веранд та терас з мінімальними витратами, професійно та зі знанням справи. Вони використовують сучасний арсенал засобів та свої вміння.Скління тераси алюмінієвими системами

Тераса необхідна для чудового відпочинку в теплу пору року. Як же приємно вийти з дому і вирушити назустріч майданчику, що примикає до території будівлі або знаходиться в безпосередній близькості від нього.

Навіщо ж потрібно вирішувати питання, пов'язані із склом цього об'єкта? Все дуже просто: таким чином можна зробити його функціональнішим, захищеним від атмосферних опадів і негативних впливів. Перед тим як приступити до виконання роботи, фахівці нашої компанії дізнаються, який спосіб засклення більш привабливий для клієнта.

Існує два варіанти.

У першому випадку є можливість засклення тераси за допомогою алюмінієвих систем. Вони легко монтуються, ними зручно користуватися, за ними не потрібний постійний догляд. Також алюмінієві системи можуть похвалитися привабливою ціною та тривалим терміном експлуатації. Вони можуть бути виконані в різному стильовому оформленні, тому можна засклити терасу, керуючись своїми смаковими уподобаннями та побажаннями. Таке різноманіття не може не тішити.

У другому випадку використовується безрамне скління за допомогою прозорих панелей. Такий спосіб має безліч переваг. Наприклад, з його допомогою створюється природне освітлення, інтер'єр виходить оригінальним та незвичайним. Перебувати на такій терасі можна цілодобово, спостерігаючи за тим, що відбувається зовні і милуючись панорамами.

Безрамне скління тераси

«АЛЮМАКС-ПРОФІ» також займається склінням альтанок. Дизайнерських варіантів може бути безліч - все залежить від ваших уподобань та фінансових можливостей. Ми готові запропонувати різні варіанти. Засклити альтанку можна різними матеріалами, що мають свої переваги та характеристики.

Більш практичним варіантом є алюмінієві системи, які невибагливі у догляді, довговічні та надійні. Конкуренцію таким способам скління створюють пластикові та безрамні конструкції.

Дизайнерське скління тераси

Багато людей звертаються до нас, щоб засклити веранду відповідним способом. За рахунок цього вдається вирішити масу естетичних та практичних питань. Можна зробити вибір на користь алюмінієвого або безрамного варіанта - як і у випадку з альтанками. Ми зможемо склити веранду в найкоротший термін за помірною ціною.
Альтанка Profilco PR 35 (Жуків острів)
Альтанка Profilco PR 35 (Жуків острів)
Альтанка Profilco PR 35 (Жуків острів)
Тераса Ponzio PE78N (Осокорки)
Розсувна система Profilco PR 35 (Осокорки)
Тераса Profilco PR 26 + Талісман ТВ2 48 (Новобогданівка)

Залишити відгук

   
Відгуків ще немає. Ваш відгук буде першим. :)