м. Бровари, вул. Броварської сотні,
3 (колишня Чкалова)
Алюмінієве фасадне засклення
Головна   /   Алюмінієве фасадне засклення /   Структурна система скління

Структурна система скління


ЩО ТАКЕ СТРУКТУРНЕ СКЛіННЯ ФАСАДІВ?
Представляємо вам структурну систему фасадного скління, що набирає популярності. Це сучасна будівельна технологія, яка дозволяє формувати суцільну скляну поверхню фасадів, причому без прояву на ньому швів та стиків між панелями. Першорядна відмінність від стандартної стійково-ригельної системи криється в спеціальних елементах кріплення, які із зовнішнього боку будівлі абсолютно непомітні.

Зовні скляні панелі зміцнюються на посилений силіконовий герметик, завдяки якому склопакети зчіплюються з конструкцією, що несе. Виходячи з цього, відсутня необхідність застосування притискних планок. А вертикальні стійки з горизонтальними ригелями, як і колись, є основою під скляні панелі.

Слід зазначити, що всі стулки, що відкриваються, ретельно приховані, і тому їх не буде видно на поверхні фасаду. Відстань між панелями знаходиться в межах 20 мм. Ефект структурного скління фасадів будівель добре видно на представлених тут фото.

Вибирайте структурне скління, як одну з найпередовіших технологій фасадного облицювання. Завдяки даній системі, ви зможете реально отримати будинок з будь-якими формами та пропорціями, а його фасад виглядатиме легким та елегантним.

ПЕРЕВАГИ СТРУКТУРНОГО СКЛЮЧЕННЯ
    Елегантний та респектабельний зовнішній вигляд будівлі

    Висока світлопроникність, економія електроенергії

    Візуальне розширення простору всередині приміщень

    Додаткова вентиляція будівлі

    Конструкції будь-якої форми та кольору

    Надійність та практичність конструкції

    Ефект монолітної скляної стіни

    Будинок сприймається легким та повітряним

    Простота у догляді та ремонті

    Герметичність конструкції

    Комфорт людей у ​​приміщенні з природним світлом

    Довговічність: термін служби понад 50 років

    Засклення фасадів великої площі

    Можливість швидкого монтажу та у будь-який сезон

    Екологічна безпека


ІНШІ ГІДНОСТІ СТРУКТУРНОГО СКЛЮЧЕННЯ ФАСАДУ:
  •     Висока стійкість до промерзання
  •     Високий ступінь пожежної безпеки
  •     Висока якість складання гарантує практично повну відсутність бракованих елементів
  •     Гарний зовнішній вигляд фасаду завдяки відсутності притискних планок
  •     Герметичність фасаду. Досягається за рахунок використання багатошарових склопакетів, установки ущільнювачів з гуми EPDMВИДИ СТРУКТУРНОГО СКЛЯННЯ

Система двостороннього системного скління
Тільки дві напрямні горизонтальна та вертикальна панелі кріпляться до рами за допомогою спеціального клею. А дві - механічним способом, як звичайні огороджувальні конструкції, абсолютно не впливаючи на клейові сторони. Тим самим створюючи оптимальну безпеку та міцність за рахунок розподілу навантаження. Статична лягає на кріпильні пристрої, а динамічну витримують бічні герметичні шви, оброблені низько модульним клеєм – герметиком.

Система чотиристороннього системного скління
Оптимальної прозорості та естетичного зовнішнього вигляду суцільної скляної конструкції у структурному фігурному склінні фасаду можна досягти за рахунок використання даного способу. При якому склопакети по периметру вклеюються у рамну конструкцію за допомогою спеціального клею. Створюючи у конструкції, що зводиться, максимальну прозорість. Висока еластичність герметиків забезпечує рівномірний розподіл навантаження на всі боки з'єднань. Через відсутність конструктивних опуклостей, по фасаду поступово розподіляються температура сонячної енергії, без перепадів.

Варіант із напівструктурою системою скління застосовується у разі проекту фасаду з суцільним склінням та стандартним розміром скляних блоків. Де ригельні профільні кріплення можуть бути або в горизонтальному або вертикальному виконанні, створюючи картинку цілісності простору. Компонентами такої системи є профілі прихованого вікна із зовнішнім відкриванням. Немає необхідності додаткової перфорації, т.к. є наявність дренажно – вентиляційних отворів. Така інноваційна система скління є привабливою для клієнтського попиту, оскільки представляє опції економічності, зручну та швидку заміну блоків, проведення монтажних робіт усередині будівлі.