м. Бровари, вул. Броварської сотні,
3 (колишня Чкалова)
Алюмінієве фасадне засклення
Головна   /   Алюмінієве фасадне засклення /   Полуструктурная система остекления

Полуструктурная система остекления


ЩО ТАКЕ НАПІВТРУКТУРНЕ СКЛЯННЯНапівструктурне скління є однією з варіацій стійково-ригельної конструкції з елементами структурної системи. Як і в стандартній стійково-ригельній системі, тут використовується конструкція, що несе, з вертикальних і горизонтальних профілів, проте типові для стійково-ригельної системи широкі притискні планки тут не використовуються. Структурний склопакет - що і споріднює напівструктурну систему зі структурною - фіксується до стійково-ригельного каркаса за допомогою дистанційної рамки, а зовнішні шви герметизуються силіконом. Візуально така конструкція практично не відрізняється від дорожчої структурної системи. Однак, на відміну від своєї близької родички, напівструктурна система передбачає також можливість кріплення великогабаритних склопакетів за допомогою вузької притискної планки. В цьому випадку застосовуються не структурні, а звичайні склопакети, що значно здешевлює систему.

ГІДНОСТІ НАПІВТРУКТУРНОЇ СИСТЕМИ СТЕКЛЕННЯ
Елегантний та респектабельний зовнішній вигляд будівлі

Висока світлопроникність скла

Надійність та практичність конструкції

Захист від негативного впливу зовнішнього середовища

Довговічність: термін служби понад 50 років

Засклення фасадів великої площі

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ДЕЯКІ ПЕРЕВАГИ НАПІВТРУКТУРНОГО СКЛЮЧЕННЯ ФАСАДУ:
  • Елегантна суцільна скляна поверхня або поверхня з додатковим об'ємом по вертикалі або горизонталі (якщо використані зовнішні декоративні накладки);
  • Найменша вартість (на 10-15% нижче) у порівнянні зі структурною системою скління;
  • Високий рівень захищеності від агресії зовнішнього середовища, вологи, вітру, що дає можливість створення похилих фасадних конструкцій;
  • Можливість використання великогабаритних склопакетів – до 3000х3000 мм;
  • Допускається присутність елементів, що відкриваються (створок, люків);
  • Простота монтажу на об'єктах підвищеної поверховості завдяки можливості встановлення світлопрозорих елементів зсередини будівлі.

ВИДИ НАПІВТРУКТУРНОГО СКЛЯННЯ ФАСАДІВ

Напівструктурне скління з терморозривом

Огороджувальні конструкції фасадів для підтримки енергобалансу часто застосовують напівструктурне скління лише з гумкою. Профільні конструкції, що використовують термоміст, запобігають промерзанню та втраті тепла по всьому конструктиву. Крім ідеального зовнішнього вигляду, забезпечують довговічність і міцність системи.


Напівструктурне скління з терморозривом, з відкриваннями

Нові високоінноваційні технології панорамного скління фасадів пропонують рішення світлопрозорих конструкцій із терморозривом. "Теплі" версії підійдуть для віконних та дверних систем, забезпечуючи конструктив теплоізоляційними властивостями. Спеціальна вставка – терморозрив перериває тепловий потік, мінімізуючи втрати в приміщенні.