м. Бровари, вул. Броварської сотні,
3 (колишня Чкалова)
Алюмінієве фасадне засклення

Алюмінієве скління фасадів
Такий тип облаштування фасадів зустрічається сьогодні повсюдно. І це не випадково, адже він має масу переваг у порівнянні з іншими способами виконати скління будівлі. Але, крім переваг даного методу, ви отримуєте подвійну вигоду, якщо звертаєтеся за послугою до будівельної компанії «АЛЮМАКС-ПРОФІ». Хоча про те, в чому полягають плюси співпраці з нами, ми ще поговоримо, а зараз скажемо кілька слів про суть технології.

ЩО ТАКЕ АЛЮМІНІЄВЕ СКЛІННЯ ФАСАДІВ

На підставі проектного розрахунку визначаються індивідуальні типорозміри фасадних вікон та їх дизайн кожного конкретного конструктивного елемента будови. «АЛЮМАКС-ПРОФІ» створює високотехнологічні системи скління, забезпечуючи вам бездоганну якість конструкцій та монтажу. Але з чого складається результат, що використовується для його досягнення?!

АЛЮМІНІЄВИЙ ПРОФІЛЬ

По суті, це металоконструкції, але сучасні металоконструкції, які можна назвати інноваційними. Йдеться про рами для кріплення склопакетів, виготовлені зі стійкого до механічного та хімічного впливу, тобто покращеного сплаву алюмінію. Їх надійність забезпечує як матеріал, а й чітке дотримання технології виробництва. А саме кожне з'єднання виконане з урахуванням нормальних і підвищених навантажень на конструкцію, щоб забезпечити надійність роботи практично в будь-яких умовах експлуатації. Про типи профілів для систем скління ми ще розповімо. Зараз додамо, що їх кілька, у тому числі — стійково-ригельна система, рамна, модульна, безрамна.

Безпосередньо фасадне скло

Конструкція вікна – це не тільки профіль, але й скло. І воно має відповідати всім прийнятим для цього типу конструкцій стандартам якості, а також відповідати проектним розрахункам. Крім того, є ще дещо. Скління буває різне, включаючи одинарне та використання склопакетів. У другому випадку, при правильному монтажі, елемент забезпечить надійний захист від корозії та герметичність на найвищому рівні. Спеціальні покриття для конструкцій фасадів, які широко застосовуються H4 Слід знати, для забезпечення тривалого терміну служби алюмінієві світлопрозорі конструкції бажано додатково обробити, захистивши від корозії. Для цього застосовуються полімерні покриття, а якщо точніше, то поліестерні порошкові покриття. Вони дозволяють підтримувати характеристики міцності елементів і теплозберігаючі властивості фасадів.

ЧОМУ АЛЮМІНІЄВІ ФАСАДНІ СИСТЕМИ ДУЖЕ ЗАСТРЕБОВАНІ

Почати, мабуть, варто з того, що коли виконується влаштування фасадів будівель, то потрібно вирішити відразу кілька завдань, у тому числі:

Надати фасаду сучасний дизайн і бездоганний з естетичного погляду зовнішній вигляд, зрозуміло, відповідно до архітектурного рішення
Забезпечити надійність, довговічність, енергоефективність та практичність використання конструкцій фасаду
Так от алюмінієві профілі забезпечують і те, й інше, причому за розумні гроші.

ЯКЕ МОЖЕ БУТИ СКЛЯННЯ ФАСАДУ З ВИКОРИСТАННЯМ АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ

Хочеться виділити два різновиди, розповівши про те, які бувають системи фасадного скління. Тобто перерахувавши, які з них знайшли широке застосування на сьогоднішній день:

Панорамне скління, яке трапляється на всіх типах об'єктів, включаючи приватні забудови. Але при цьому дизайн панорамного скління може бути абсолютно різним.

Стрічкове скління, яке найчастіше зустрічається на промислових об'єктах.

У ЧОМУ ЗАКЛЮЧАЮТЬСЯ ПЕРЕВАГИ, ЯКИМИ МАЮТЬ АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ СКЛІННЯ


З їх допомогою створюється ультрасучасний дизайн будівлі, що надає йому одночасно легкість сприйняття та респектабельність

Можна виконувати скління великої площі будівель, незалежно від його поверховості та конфігурації
перевага алюмінієвого скління герметичний конструктив.
Надійні та практичні, це — до того ж і повністю герметичний конструктив, якому не лякає атмосферний вплив

Таким чином, забезпечується додаткова вентиляція споруди, що дозволяє створити всередині будівлі комфортний мікроклімат.

Завдяки тому, що світлопроникність конструкцій знаходиться на найвищому рівні, можна витрачати менше енергоресурсів

Скляні конструкції створюють цікаве візуальне сприйняття, коли простір нібито розширюється.
перевага алюмінієвого скління складні форми

З використанням алюмінієвих профілів можна виконувати влаштування фасадів будь-яких форм та відтінків.
перевага алюмінієвого скління довговічність
Термін експлуатації фасадного скління з алюмінієвим профілем становить понад п'ятдесят років, тобто вони прослужать довго

Важливим буде додати, що це безпечне з екологічного погляду конструктивне рішення.

Монтаж фасадів з алюмінієвого профілю виконується досить оперативно, незалежно від сезону. Якщо, звичайно, беруться за справу професіонали, такі як фахівці компанії «АЛЮМАКС-ПРОФІ»

ЯКІ ЩЕ ОСОБЛИВОСТІ МАЄ АЛЮМІНІВЕ СКЛЕННЯ ФАСАДУ

Конструкції забезпечують гарний ступінь пожежної безпеки
Оскільки технологія дозволяє досягти понад 95% площі скління, виходить, що світлопроникність у даного типу знаходиться на найвищому рівні
Стійкість алюмінієвих конструкцій до промерзання - вище за всякі похвали.
Якщо говорити безпосередньо про вироблені в «АЛЮМАКС-ПРОФІ» елементи, то їх якість складання сприяє тому, що відсоток шлюбу впевнено прагнути нуля
Це - міцний конструктивний елемент, а якщо бути точніше, то алюмінієвий профіль в 7 разів перевершує по міцності дерев'яні профілі та в 2 рази перевершує ПВХ.
Забезпечується максимальна герметичність фасаду. Зокрема, за рахунок того, що для монтажу використовуються багатошарові склопакети та додатково проводиться установка ущільнювачів, виконаних з гуми EPDMБЦ Star Center Киев (Талисман ТФ50К и ТВ2 48)
БЦ Star Center Киев (Талисман ТФ50К и ТВ2 48)
БЦ Star Center Киев (Талисман ТФ50К и ТВ2 48)
БЦ Star Center Киев (Талисман ТФ50К и ТВ2 48)
БЦ Star Center Киев (Талисман ТФ50К и ТВ2 48)
БЦ Star Center Киев (Талисман ТФ50К и ТВ2 48)
БЦ Star Center Киев (Талисман ТФ50К и ТВ2 48)
БЦ Star Center Киев (Талисман ТФ50К и ТВ2 48)
БЦ Avenue 53 Київ (Aluprof MB SR50 HI)
БЦ Avenue 53 Київ (Aluprof MB SR50 HI)
БЦ Avenue 53 Київ (Aluprof MB SR50 HI)
БЦ Avenue 53 Київ (Aluprof MB SR50 HI)
БЦ в Броварах (Талисман ТФ50К)
БЦ в Броварах (Талисман ТФ50К)
БЦ в Броварах (Талисман ТФ50К)
Магазин брендового одягу NOSTALGIЕ Київ (Талісман ТФ50К)
Київ вул. Раїси Окіпної (Талісман ТФ50 К, ТВ2 48)

Залишити відгук

   
Відгуків ще немає. Ваш відгук буде першим. :)